Експрес лонец Hascevher Anett челик 5 lt

1,350.00 ден

Code: 822834

Дијаметар: Ø 20 cm
Обем: 5 Lt

304 Квалитет 18/10 Cr.Ni. од нерѓосувачки челик. Внимателно полиран челичен капак компатибилен. Стилски метални рачки и глави кои обезбедуваат визуелен интегритет. За употреба кај сите видови печки, исто така и со индуксиа.

Category: