Експрес лонец Hascevher Anett челик 7 lt

1,490.00 ден

Code: 822835

Дијаметар: Ø 22 cm
Обем: 7 Lt

304 Квалитет 18/10 Cr.Ni. од нерѓосувачки челик. Внимателно полиран челичен капак компатибилен. Стилски метални рачки и глави кои обезбедуваат визуелен интегритет. За употреба кај сите видови печки, исто така и со индуксиа.

Category: