Сет сервис за ручевање ByBone Infinyti 24pcs

3,590.00 ден

24 парчиња

Материјал: тврд порцелан
100% рачно изработени
Може да се користи и во микробранова печка.
Може да се миат и во машината за миење садови.

6 тањири за супа – 14.5 cm
6 тањири за ручек – 20.5 cm
6 тањири за сервирање – 25 cm
6 тањири за десерт – 19 cm

Out of stock

Categories: ,