Сет тенџериња Hascevher Anett челик 9pcs

3,990.00 ден

Code: 8697414827402

9 парчиња
8×10-20×10-22×12-24×14 cm Тенџере
24×6 cm Тава без капак

304 Квалитет 18/10 Cr.Ni. од нерѓосувачки челик. Внимателно полиран челичен капак компатибилен. Стилски метални рачки и глави кои обезбедуваат визуелен интегритет. За употреба кај сите видови печки, исто така и со индуксиа.

Category: